-
ForfatterIndlæg
-
-
februar 25, 2014 kl. 12:13 pm #15664
JesperDeltagerJeg synes at jeg den senere tid har oplevet længere svartid når sitet skal loade. Er det kun mig der oplever dette?
-
februar 25, 2014 kl. 12:34 pm #15665
Torben HeimbürgerDeltagerHej Jesper,
Nej det er ikke kun dig – vi arbejder faktisk på en helt ny side, for netop at få noget speed ind på sitet. Der kommer løbende flere og flere features til, som stiller større krav til maskinrummet.
Søren arbejder som en lille hest på at kode om i vildskab, så vi kan levere en bedre vare til når det for alvor går amok når sæsonen starter.
Hæng i gutter og bær over med tingene som de er nu – der kommer nye fede sager til 🙂
/Morfar
-
februar 25, 2014 kl. 1:21 pm #15666
JesperDeltagerFint fint – det var også bare en forespørgsel. Der kommer jo også flere og flere brugere til. Det er også fedt at man kan dulme sine abstinenser for at komme i vandet ved at debatere ting, snakke om gear osv.
Keep up the good work
-
februar 25, 2014 kl. 3:25 pm #15667
Mikkel MunksgaardDeltager…man kan dulme sine abstinenser for at komme i vandet ved at debatere ting, snakke om gear osv….
Den feature dér, den virker så bare overhovedet ikke! :angry:
Jeg har kørt med saltvandsdrop i en periode, men også det er stoppet med at fungere.
Så – jeg ser snart ikke nogen anden udvej, end at lufte de vinterblege skiver, i den friske forårsvind – med farer for forfrysninger og de vanlige tilråb om ens gummifetich. -
februar 25, 2014 kl. 4:34 pm #15668
JesperDeltagerDet er muligt du har ret. Måske man bare skulle hoppe i vandet en times tid til man ikke kan mærke sine fingre og tæer og så sige sæsonen er i gang.
-
-
ForfatterIndlæg
Forum er sponseret af
- Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.

